589917-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Helyi termék-szolgáltatásfejlesztés_2 – TOP_PLUSZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Helyi termék-szolgáltatásfejlesztés_2 – TOP_PLUSZ
Beschreibung: A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Önkormányzat a 2021-2027-es időszakban pályázatot nyert el TOP_PLUSZ-3.1.1 kódszámú felhívás keretein belül „Jász-Nagykun-Szolnok megyei foglalkoztatási paktum” címmel, melynek átfogó célja a vármegye foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési együttműködések, partnerségek (paktumok) képzési és foglalkoztatási programjainak támogatása, tevékenységi körük, eredményességük, hatékonyságuk növelése, továbbá a foglalkoztatás helyi szintű akciótervek megvalósításával való bővítése, az álláskeresők munkához juttatása Jász-Nagykun-Szolnok vármegye teljes területén. Általános elvárás, valamennyi rész és feladat esetében: Nyertes ajánlattevőknek be kell tartani a Kedvezményezettek tájékoztatási kötelezettségeire vonatkozó előírásokat. A tevékenységek lebonyolítása során meg kell jeleníteniük a kötelező arculati elemeket a helyszínen, meghívón, jelenléti íven, stb.
Vorherige Bekanntmachung: 795641-2025
Interne Kennung: EKR001785892025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Helyi termék kataszter fejlesztése
Beschreibung: Jelen beszerzés célja a térségi és helyi termékek fogyasztásának és vásárlásának ösztönzése a közösségi tervezés módszereinek alkalmazásával: kutatások, felmérések, értékesítési akciók támogatása. A TOP-5.1.1-15-JN1-2016-00001 számú „Foglalkoztatási-gazdasági együttműködések megvalósítása Jász-Nagykun-Szolnok megyében” című projekt keretében elkészült a vármegye helyi termékeinek elektronikus katasztere. Az ajánlattevő feladata az adatbázis frissítése (új helyi termékek felkutatása és rögzítése) és továbbfejlesztése, megalapozva ezzel a helyi termék fogyasztás és vásárlás ösztönzését. A beszerzés során 1 db kutatásra kerül sor az alábbiak szerint: A helyi termékek ismeretségének növelése érdekében on-line, webalapú kérdőíves kutatás szükséges a vármegye teljes területén, min. 1000 fő bevonásával, megkérdezésével. A kérdőívek legfőbb célja a vásárlói igények, a helyi termékek ismeretségének és népszerűségének felmérése. A kérdőívek darabszámát illetően mivel min. 1000 fő bevonásával történik, így itt szintén min. 1000 darabot értünk. Legfőbb elvárt eredmény, hogy egy átfogó képet kapjunk a helyi termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos fogyasztói szokásokról, fogyasztói igényekről és ez alapján elkészüljön egy cselekvési terv a helyi termék fogyasztás és vásárlás ösztönzésére. Ajánlattevő feladata: - a paktum.jnszm.hu/helyi-termek/ adatbázis folyamatos frissítése, bővítése, továbbfejlesztése. Az értékelések és visszacsatolások összegyűjtése, és ez alapján az adatbázisban rejlő lehetőségek feltárása a kapcsolatépítés, együttműködés érdekében. - a kutatáshoz szükséges információk gyűjtése - a kérdőív elkészítése on-line felületes formában - kérdőív megosztása a célközönséggel - visszaérkező kérdőívek összegzése, kiértékelése, kutatási tapasztalatok megosztása - javaslattétel a kutatási tapasztalatokon alapuló térségi fórumok, sajtókampányok szervezésére - a felmérés alapján a cselekvési terv kidolgozása a helyi termék fogyasztás és vásárlás ösztönzésére
Interne Kennung: EKR001785892025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung