See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Betuwe West 2026-2030
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Betuwe West 2026-2030 Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betrof het aflopen van de huidige Overeenkomst voor de maaiwerkzaamheden in het gebied Betuwe West. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom was WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zullen deelopdrachten worden uitgezet, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: • voorbereidende werkzaamheden (o.a. communiceren met perceel eigenaren); • uitmaaien watergangen (periode 1); • uitmaaien watergangen (periode 2); • uitmaaien watergangen (periode 3); • maaien oevers en maaien en opruimen natuurvriendelijke oevers (NVO's); • maaien en opruimen vijvers en waterpartijen; • maaien onderhoudspaden; • maaien (schouw)dammen; • vrijmaaien installaties en kunstwerken; • ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 1 april 2026 t/m 31 december 2030. De contractduur bedraagt daarmee 4 jaar en 9 maanden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
5. Lote
Lote: LOT-0000