589936-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach, w ramach dotacji PMT dla 105 Kresowego SzWzP SP ZOZ w Żarach w podziale na 2 części, tj.: Część nr 1 : Dostawa aparatu USG Część nr 2 : Dostawa aparatu USG do badania zaćmy
Interne Kennung105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-16/UE/2026/DP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 : Dostawa aparatu USG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG, objętego częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.1 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w załączniku nr 9.1 do SWZ – formularz parametrów wymaganych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 : Dostawa aparatu USG do badania zaćmy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG do badania zaćmy, objętego częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8.2 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w załączniku nr 9.2 do SWZ – formularz parametrów wymaganych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.