589959-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Selbstklebende Etiketten – Címkék, címkekészletek valamint indikátor címkék
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Címkék, címkekészletek valamint indikátor címkék
Beschreibung: Beszerzendő mennyiség a teljes szerződéses időtartamra, 24 hónapra: 1. rész: 696.000 db A/M kódú címke 2. rész: 2.480.000 db T kódú címke 3. rész: 3 024.000 db A/K kódú címke 4. rész: 738.000 db S 4/0 kódú címkekészlet 5. rész: 720.000 db S 6/0 kódú címkekészlet (nagy) 6. rész: 960.000 db S 16/12 kódú címkekészlet 7. rész: 984.000 db S 6/0 kódú címkekészlet (kicsi) 8. rész: 20.000 db S 1/0 kódú címkekészlet 9. rész: 50.000 db mintajelölő címke 10. rész: 144.000 db vérkészítmény-besugarazást jelző öntapadós indikátor címke Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. II. rész XV. fejezet, nyílt eljárás szabályai.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A/M kódú címke
Beschreibung: 1. rész: 696.000 db A/M kódú címke Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő vételi jogot köt ki maximum a teljes mennyiség 30%-ának szállítása tekintetében. Az opció ajánlatkérő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, ezért ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget arra, hogy vételi joga alapján lehívást (megrendelést) bocsát ki bármilyen mennyiségre. A vételi jogát ajánlatkérő egyoldalú írásbeli nyilatkozattal jogosult gyakorolni a szerződés lehívási hatálya alatt, annak lejártát megelőzően (szerződés hatályba lépését követő 24 hónap). A vételi joggal érintett mennyiséget az alapmennyiséggel egyező ajánlati áron (egységár) kell biztosítani. Egyebekben a vételi jogra a Ptk. rendelkezései az irányadóak. Az ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a vételi jog körében csak és kizárólag a teljes (alap)mennyiségre megajánlott termékkel egyező termékre tehetnek ajánlatot, a vételi jog körében nem ajánlható meg a teljes alapmennyiségre megajánlott termékektől különböző termék. A vételi jog tárgyát képező termékek mennyiségére vonatkozó külön ajánlatot ajánlattevők nem tehetnek, megajánlásuk a teljes mennyiségre (opciós tételekre is) szól.
Los: LOT-0002
Titel: T kódú címke
Beschreibung: 2. rész: 2.480.000 db T kódú címke Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/2
Los: LOT-0003
Titel: A/K kódú címke
Beschreibung: 3. rész: 3 024.000 db A/K kódú címke Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/3
Los: LOT-0004
Titel: S 4/0 kódú címkekészlet
Beschreibung: 4. rész: 738.000 db S 4/0 kódú címkekészlet Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/4
Los: LOT-0005
Titel: S 6/0 kódú címkekészlet (nagy)
Beschreibung: 5. rész: 720.000 db S 6/0 kódú címkekészlet (nagy) Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/5
Los: LOT-0006
Titel: S 16/12 kódú címkekészlet
Beschreibung: 6. rész: 960.000 db S 16/12 kódú címkekészlet Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/6
Los: LOT-0007
Titel: S 6/0 kódú címkekészlet (kicsi)
Beschreibung: 7. rész: 984.000 db S 6/0 kódú címkekészlet (kicsi) Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/7
Los: LOT-0008
Titel: S 1/0 kódú címkekészlet
Beschreibung: 8. rész: 20.000 db S 1/0 kódú címkekészlet Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/8
Los: LOT-0009
Titel: mintajelölő címke
Beschreibung: 9. rész: 50.000 db mintajelölő címke Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/9
Los: LOT-0010
Titel: öntapadós indikátor címke
Beschreibung: 10. rész: 144.000 db vérkészítmény-besugarazást jelző öntapadós indikátor címke Egy rész teljes mennyiségét egy termékből – azonos termékekből, azaz azonos jogi gyártó, azonos gyártmány, azonos termékcsalád, illetve a csomagolás (egység-, illetve gyűjtőcsomagolás) kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter – kell megajánlani. Egy részen belül többféle termék megajánlása esetén az ajánlat érvénytelennek minősül. A megajánlott termékek csomagolása eltérő lehet (de nem minimumkövetelmény a különböző csomagolású termékek megajánlása) azzal, hogy a különböző csomagolású termékeknek minden más tekintetben meg kell egyezniük (azonos jogi gyártó, gyártmány, termékcsalád, illetve a csomagolás kivételével minden más terméktulajdonság tekintetében egyező paraméter).
Interne Kennung: EKR000528182026/10