589967-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dostawa 60 autobusów komunikacji miejskiej zasilanych energią elektryczną oraz stacji ładowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 60 autobusów komunikacji miejskiej zasilanych energią elektryczną oraz stacji ładowania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych autobusów elektrycznych wraz ze stacjami ładowania. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Dostawę 60 sztuk fabrycznie nowych, jednoczłonowych, niskopodłogowych dwuosiowych autobusów miejskich jednej marki i typu, konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu prawostronnego, napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), zwanych dalej autobusami elektrycznymi wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem lub dostępami do platform elektronicznych i dokumentacją. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie szkoleń kierowców, pracowników zaplecza technicznego oraz przedstawicieli zamawiającego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń. 2) Dostawę, budowę fundamentów i zabezpieczeń przeciwnajazdowych, montaż i uruchomienie, w tym wykonanie wymaganych odrębnymi przepisami przeglądów technicznych, 15 sztuk stacjonarnych stacji ładowania autobusów (ładowarek), tj.: 6 jednopunktowych i 9 dwupunktowych, umożliwiających ładowanie baterii w autobusach elektrycznych, wraz z dostarczeniem oprogramowania komputerowego lub dostępu do platformy elektronicznej, umożliwiającej m.in. bieżący nadzór nad zużyciem energii stacji ładowania i autobusów. W ramach dostawy stacji ładowania wymagane jest przeprowadzenie szkoleń pracowników zaplecza technicznego oraz przedstawicieli zamawiającego, dotyczących eksploatacji, obsługi i nadzoru działania dostarczanych urządzeń. Montaż oraz uruchomienie odbędzie się w trzech lokalizacjach - na zajezdniach autobusowych; 3) Udzielenie gwarancji na dostarczone pojazdy i stacje ładowania.
Interne KennungBKM-I.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158100 Batterieladegeräte, 45262210 Fundamentierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001