2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy Kotkova – Břeňkova – PD V
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování dokumentace bouracích prací vč. inženýrské činnosti nezbytné pro získání demoličního výměru, technické studie, projednání řešení dokumentace pro povolení záměru („DPZ“) a vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby včetně jednotlivých vyjádření v dokladové části s dotčenými orgány a institucemi, a to jak v průběhu jejího zpracování, tak i po dopracování konečné verze a jejím odsouhlasení se správci a se zadavatelem a to v rozsahu 1. etapy stavby, od ul. Přemyslova po Husovo nám. Součástí plnění je mj. vypracování projektu demolice stávajících domů podél východní hrany ulice mezi Přemyslovou a Kollárovou ulicí, a to včetně zajištění demoličního výměru. Předpokládaný rozsah a umístění vychází ze studie „Propojení Kotkova – Korandova“ z 06/2024, vypracované Útvarem koncepce a rozvoje města Plzně. Cílem stavebních úprav v ulicích Kotkova – Korandova je návrh dopravního propojení, které by převedlo část dopravy z Klatovské třídy, tak jak to předpokládá opatření „C3 Zklidnění Klatovské, propojení Kotkova – Korandova“, které je součástí koncepčního dokumentu „Revitalizace centrální oblasti (ÚKRMP, 05/2021)“. V současném stavebním uspořádání není toto převedení dopravní zátěže v ose sever-jih možné. Cílem je taktéž zvýšení bezpečnosti a komfortu pro pěší a cyklisty, zlepšení podmínek pro jejich pohyb a celková revitalizace předmětných ulic včetně výměny a doplnění chybějících inženýrských sítí, včetně doplnění přípravy pro trakční vedení trolejbusů.
Interne Kennung: 25TUOIN03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001