590028-2026 - Wettbewerb
Estland – Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung – Sekreedikogumissüsteem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sekreedikogumissüsteem
Beschreibung: Suure mahutavusega sekreedikogumissüsteemi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314561-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Hanke osadeks jaotamine ei ole hanke eseme olemusest tulenevalt otstarbekas.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000