See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarptautinio eksperto konsultacijų paslaugos
Beschreibung: Pirkimo objektas – tarptautinio eksperto arba tarptautinės ekspertų komandos konsultacijų paslaugos, teikiamos remiantis užsienyje (ne Lietuvos Respublikoje) įgyta patirtimi, įgyvendinant projektą „Asmens sveikatos priežiūros įstaigų apmokėjimo modelio už pasiektus rezultatus sukūrimas ir išbandymas“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0