2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstauto’s (Lease - tot 4250kg)
Beschreibung: De gemeente Utrecht1 wil één raamovereenkomst afsluiten voor het leveren van dienstauto’s in leasevorm (tot 4250 kg), zijnde elektrische personenauto’s, bestelwagens en lichte bedrijfswagens. Deze voertuigen worden ingezet voor uiteenlopende gemeentelijke werkzaamheden, waaronder toezicht, beheer, onderhoud, wijkgebonden diensten en andere operationele taken. Scope van de opdracht: De voertuigen worden ingezet binnen verschillende gemeentelijke afdelingen voor reguliere gemeentelijke werkzaamheden. Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst dienstauto's af te nemen met een verwachte totale waarde van € 5.500.000. Deze raming is gebaseerd op het geplande vervangingsschema van voertuigen waarvan de leasecontracten aflopen, in combinatie met de ambitie om het totale aantal voertuigen met circa 10% te reduceren. De geschatte aantallen af te nemen dienstauto’s per jaar zijn als volgt: Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst dienstauto's af te nemen met een verwachte totale waarde van € 5.500.000. Deze raming is gebaseerd op het geplande vervangingsschema van voertuigen waarvan de leasecontracten aflopen, in combinatie met de ambitie om het totale aantal voertuigen met circa 10% te reduceren. De geschatte aantallen af te nemen dienstauto’s per jaar zijn als volgt: 2025: 32 stuks 2026: 15 stuks 2027: 25 stuks 2028: 27 stuks 2029: 16 stuks
Interne Kennung: 2024SB33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht1 wil één raamovereenkomst afsluiten voor het leveren van dienstauto’s in leasevorm (tot 4250 kg), zijnde elektrische personenauto’s, bestelwagens en lichte bedrijfswagens. Deze voertuigen worden ingezet voor uiteenlopende gemeentelijke werkzaamheden, waaronder toezicht, beheer, onderhoud, wijkgebonden diensten en andere operationele taken. Scope van de opdracht: De voertuigen worden ingezet binnen verschillende gemeentelijke afdelingen voor reguliere gemeentelijke werkzaamheden. Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst dienstauto's af te nemen met een verwachte totale waarde van € 5.500.000. Deze raming is gebaseerd op het geplande vervangingsschema van voertuigen waarvan de leasecontracten aflopen, in combinatie met de ambitie om het totale aantal voertuigen met circa 10% te reduceren. De geschatte aantallen af te nemen dienstauto’s per jaar zijn als volgt: 2025: 32 stuks 2026: 15 stuks 2027: 25 stuks 2028: 27 stuks 2029: 16 stuks Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst dienstauto's af te nemen met een verwachte totale waarde van € 5.500.000. Deze raming is gebaseerd op het geplande vervangingsschema van voertuigen waarvan de leasecontracten aflopen, in combinatie met de ambitie om het totale aantal voertuigen met circa 10% te reduceren. De geschatte aantallen af te nemen dienstauto’s per jaar zijn als volgt: 2025: 32 stuks 2026: 15 stuks 2027: 25 stuks 2028: 27 stuks 2029: 16 stuks
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 keer verlengoptie van 1 jaar