590063-2026 - Wettbewerb
Litauen – Rohrleitungen und Formstücke – Vamzdžių, fasoninų dalių, remontinių movų ir kitų susijusių gaminių pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vamzdžių, fasoninų dalių, remontinių movų ir kitų susijusių gaminių pirkimas
Beschreibung: 1. Papildomi BVPŽ kodai: 44163200. 2. Vykdomas atviras konkursas. 3. Sutarties galiojimo terminas – 12 (dvylika) mėnesių (įskaitant apmokėjimui už Prekes skirtą laikotarpį) su galimybe Sutartį pratęsti 2 (du) kartus po 12 (dvylika) mėnesių laikotarpiui, tomis pačiomis Sutartyje nurodytomis sąlygomis. Bendras Sutarties galiojimo terminas negali viršyti 36 (trisdešimt šešių) mėnesių nuo Sutarties įsigaliojimo dienos (įskaitant apmokėjimui už Prekes skirtą laikotarpį). 4. Sutarčiai taikoma fiksuoto įkainio kainodara.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0