2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur flexibele schil voor EMCO-groep
Beschreibung: De EMCO-groep heeft voor de uitvoering van haar werkzaamheden behoefte aan de mogelijkheid om, naast eigen medewerkers, tijdelijk externe professionals in te zetten. De behoefte is onderverdeeld in twee percelen; de specialistische functies en de groene functies. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie offerteaanvraag
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Specialistische functies
Beschreibung: Zie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Groene functies
Beschreibung: Zie offerteaanvraag Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 2