590123-2026 - Ergebnis
Ungarn – Fahrzeuge für Abfall – Láncos konténeres tehergépjármű beszerzés
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Láncos konténeres tehergépjármű beszerzés
Beschreibung: 1 db új, vagyis nem használt, hidraulikus láncos konténeremelő felépítménnyel ellátott tehergépjármű, mely települési szilárd hulladék gyűjtésére és szállítására alkalmas 3; 4; 5; 6; valamint 10 m3-es konténerek alkalmazásával, valamint a téli időszakban síkosságmentesítési- és hóeltakarítási feladatokat lát el, így a gépjárműnek hótolólap és sószóró adapterrel kompatibilisnek kell lennie. Részletes műszaki leírás a mellékletként csatolt dokumentációban került meghatározásra.
Vorherige Bekanntmachung: 337886-2026
Interne Kennung: EKR000708692026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós nyílt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000708692026/1
Menge: 1 Stück