2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Budowa przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach projektu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat Środowisko 2021 – 2027 (FEnIKS) Numer umowy o dofinansowanie: FENX.02.04-IW.01-0051/24
Vorherige Bekanntmachung: 450164-2026
Interne Kennung: SA.270.3.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie przyłącza kablowego elektroenergetycznego nN 0,4 kV do wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Łężyce wraz z instalacją elektryczną” w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2).