See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania przeglądów okresowych i napraw urządzeń medycznych firmy Olympus Polska sp. z o.o. będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pogwarancyjna autoryzowana obsługa serwisowa posiadanych przez Szpital urządzeń medycznych firmy Olympus Polska Sp. z o.o. 2. Obsługa serwisowa obejmuje przeglądy i naprawy pogwarancyjnych urządzeń. 3. Lista urządzeń, objętych niniejszą umową zawiera załącznik nr 2 – Formularz cenowy
Vorherige Bekanntmachung: 830725-2025
Interne Kennung: DZP-382-76/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 - urządzenia medyczne Olympus
Beschreibung: Przeglądy i naprawy urządzeń medycznych firmy OLYMPUS
Interne Kennung: cz. 1 - urządzenia medyczne (24 m-ce)
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 - Videokolonoskop, Gastroskop, Duoendoskop
Interne Kennung: cz. 2 - Videokolonoskop, Gastroskop, Duoendoskop