2. Verfahren
Verfahren
Titel: Food en non-food voor Gedenkpark Zorgvlied
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor de levering food en non-food. De gezamenlijke waarde van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €650.000 exclusief btw.
Interne Kennung: I&A_2025_0129
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.