Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45100000 Baureifmachung
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Wodociągowa 4
Stadt: Opole
Postleitzahl: 45-221
590161-2026 - Competition
Poland – Construction work – „Rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Im. Św. Jadwigi w Opolu Centrum Psychiatrii Dla Dzieci i Młodzieży„
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Im. Św. Jadwigi w Opolu Centrum Psychiatrii Dla Dzieci i Młodzieży„
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na rozbudowie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Jadwigi w Opolu o Centrum Psychiatrii Dla Dzieci i Młodzieży wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1A do SWZ oraz w projektowych postanowieniach umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, a także projekcie architektoniczno-budowalnym, projektach wykonawczych, przedmiarach oraz STWiOR. Załącznik nr 1A do SWZ stanowiący opis przedmiotu zamówienia określa zakres gwarantowany/podstawowy oraz opisuje opcje niniejszego postępowania.
Internal identifier: P/18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45215140 Hospital facilities construction work, 45210000 Building construction work, 45100000 Site preparation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Im. Św. Jadwigi w Opolu Centrum Psychiatrii Dla Dzieci i Młodzieży
Additional classification (cpv): 45215140 Hospital facilities construction work, 45100000 Site preparation work, 45210000 Building construction work
Options:
Description of the options: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie Prawa Opcji, został przedstawiony w załączniku nr 1 A do SWZ. Szczegółowe zasady skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego zostały opisane w SWZ oraz w projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.