See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOZB25-3737 - Raamovereenkomst voor levering van vloeibare stikstof en de exploitatie en verhuur van bestaande opslagtanks voor de KU Leuven
Beschreibung: QOZB25-3737 - Raamovereenkomst voor levering van vloeibare stikstof en de exploitatie en verhuur van bestaande opslagtanks voor de KU Leuven
Interne Kennung: QOZB25-3737
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QOZB25-3737 - 1
Interne Kennung: 1