2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění rozvozu stravy pro CSOP v Praze 10
Beschreibung: Hlavním účelem veřejné zakázky je zajištění rozvozu stravy (dopravy obědů) pro klienty pečovatelské služby (zpravidla osoby žijící na území MČ Prahy 10) Centra sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze (dále jen „CSOP v Praze 10“). Předmět plnění veřejné zakázky je dále rozveden a spočívá v zajištění rozvozu stravy ve spolupráci se zaměstnanci CSOP v Praze 10, kteří zajišťují předání oběda klientům. Z důvodu zachování požadované teploty stravy dle vyhlášky č. 137/2004 Sb., o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných, je součástí plnění i zajištění rozvozu jídla v nádobách určených pro rozvoz jídel (jídlonosiče). Jídlonosiče (např. nosné koše) jsou ve vlastnictví CSOP v Praze 10, a dodavateli budou pro přepravu zdarma poskytnuty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zajištění rozvozu stravy pro CSOP v Praze 10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v inflační doložce dle čl. V smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ dále vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v úpravě vybraných doručovacích adres v souladu se zněním smlouvy, resp. její přílohy č. 1.