590259-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Holzfällung – Prestari servicii exploatare forestiera
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestari servicii exploatare forestiera
Beschreibung: Prestari servicii exploatare forestiera pentru asigurarea nevoilor de lemn de foc pentru populatia din Comuna Telciu si institutiile pulice de pe raza comunei, volum 3400,47mc, termenul până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor la clarificări în a 11-a zi înaintea datei limită de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 25327840202638
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PARTIDA 2600114701100
Beschreibung: Servicii de exploatare forestiera , 577,06 mc, UP I, ua 50C pentru asigurarea necesarului de lemn pentu foc populatie.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PARTIDA 2600114701270
Beschreibung: Servicii de exploatare forestiera , 368,68 mc, UPIII, ua 200B,202A,203A,203B,204A,205A,201A pentru asigurarea necesarului de lemn pentu foc populatie.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PARTIDA 2600114701290
Beschreibung: Servicii exploatare forestiera volum 724,98 mc, UPV Telcisor, ua 163A, volum 724,98 m, pentru asigurare lemn foc populatie si institutii publice
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PARTIDA 2600114701020
Beschreibung: Servicii exploatare forestiera , 851,09 mc,UP IV Stramba Rebra , ua 16A, pentru asigurare lemn populatie si institutii publice
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PARTIDA 2600114701320
Beschreibung: Servicii de exploatare forestiera pentru asigurare lemn foc populatie si institutii publice , UP V , ua 175A, volum 595,84mc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PARTIDA 2600114701350
Beschreibung: Servicii exploatare forestiera , UP II FIAD, ua 56B,56D,71B,72A,72D,74B,93A, volum 282,82mc.
Interne Kennung: 6