590265-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – SERVIS, OPRAVY A VÝMĚNY KLIMATIZACÍ, VZT A TEPELNÝCH ČERPADEL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSERVIS, OPRAVY A VÝMĚNY KLIMATIZACÍ, VZT A TEPELNÝCH ČERPADEL
BeschreibungZajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení. Veřejná zakázka je rozdělena na pět (5) částí, dle jednotlivých regionů.
Interne KennungN006/24/V00030576
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 9 ZZVZ, že o předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen, 42512000 Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0005
Titelčást 5 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region MORAVA
BeschreibungZajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region MORAVA.
Interne KennungN006/24/V00030576/005
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku je uvedena v ZD odst. 26 a dále
LosLOT-0004
Titelčást 4 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region STŘED
BeschreibungZajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region STŘED.
Interne KennungN006/24/V00030576/004
LosLOT-0003
Titelčást 3 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region ZÁPAD
BeschreibungZajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region ZÁPAD.
Interne KennungN006/24/V00030576/003
LosLOT-0001
Titelčást 1 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region SEVER
BeschreibungZajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region SEVER.
Interne KennungN006/24/V00030576/001
LosLOT-0002
Titelčást 2 - servis, opravy a výměny klimatizací, VZT a tepelných čerpadel pro region VÝCHOD
BeschreibungZajištění pravidelných servisních prohlídek, oprav a kontrol klimatizací, vzduchotechnik, tepelných čerpadel umístěných v objektech Zadavatele včetně případné demontáže a odstranění stávajícího Zařízení a vzniklého odpadu, dodávky, montáže a zprovoznění nového Zařízení včetně zaškolení obsluhy v případě neopravitelných závad Zařízení pro region VÝCHOD.
Interne KennungN006/24/V00030576/002