See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - VII części
Beschreibung: Zamówienie obejmuje 7 części: 1. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - osiedle Jeziorany 2. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - osiedle Helenki 3. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - lewobrzeżna część miasta Śrem 4. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - prawobrzeżna część miasta Śrem 5. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - Ścieżka pieszo - rowerowa: Śrem - Nochowo, Śrem - Psarskie, Śrem - Zbrudzewo - Mechlin 6. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - sołectwa: Nochowo, Psarskie, Zbrudzewo 7. Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - pozostałe sołectwa - jednorazowe sprzątanie
Vorherige Bekanntmachung: 425739-2026
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - osiedle Jeziorany
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. I CZĘŚĆ - OSIEDLE JEZIORANY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - osiedle Helenki
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. II CZĘŚĆ - OSIEDLE HELENKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - lewobrzeżna część miasta Śrem
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. III CZĘŚĆ - LEWOBRZEŻNA CZĘŚĆ MIASTA ŚREM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 3
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - prawobrzeżna część miasta Śrem
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. IV CZĘŚĆ - PRAWOBRZEŻNA CZĘŚĆ MIASTA ŚREM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 4
Los: LOT-0005
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - Ścieżka pieszo - rowerowa: Śrem - Nochowo, Śrem - Psarskie, Śrem - Zbrudzewo - Mechlin
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. V część: 1. Ścieżka pieszo - rowerowa Śrem - Zbrudzewo - w kierunku Zbrudzewa oraz Mechlina, 2. Ścieżka pieszo - rowerowa Śrem - Psarskie - wokół Zalewu Śremskiego, 3. Ścieżka pieszo - rowerowa Śrem - Nochowo (odcinek od ul. Jeziornej w Śremie do Hostelu w Nochowie). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 5
Los: LOT-0006
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - sołectwa: Nochowo, Psarskie, Zbrudzewo
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. VI CZĘŚĆ - SOŁECTWA NOCHOWO, PSARSKIE, ZBRUDZEWO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 17 do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 6
Los: LOT-0007
Titel: Utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem - pozostałe sołectwa - jednorazowe sprzątanie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie zadania - utrzymanie czystości i porządku dróg gminnych i wewnętrznych będących w zarządzie gminy Śrem. VII część - POZOSTAŁE SOŁECTWA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: BP.271.21.2026.IJ dla części 7