2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu oraz zagospodarowaniu (odzysku lub unieszkodliwieniu) całej ilości odpadów komunalnych: a) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych; b) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych w tym z terenów użyteczności publicznej tj. jednostek organizacyjnych, obiektów Miasta i Gminy; c) od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, d) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Sobkowie; e) z przystanków gdzie zamontowane są kosze uliczne. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej oraz odpadów pochodzących z cmentarzy. Szacunkowa ilość do odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.: 1) odpady zmieszane – 2 199,000 Mg 2) odpady segregowane – 1 557,000 Mg 3) odpady z PSZOK-u – 920,000 Mg
Interne Kennung: OŚiGM.271.8.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu oraz zagospodarowaniu (odzysku lub unieszkodliwieniu) całej ilości odpadów komunalnych: a) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych; b) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych w tym z terenów użyteczności publicznej tj. jednostek organizacyjnych, obiektów Miasta i Gminy; c) od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, d) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Sobkowie; e) z przystanków gdzie zamontowane są kosze uliczne. System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej oraz odpadów pochodzących z cmentarzy. Szacunkowa ilość do odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.: 1) odpady zmieszane – 2 199,000 Mg 2) odpady segregowane – 1 557,000 Mg 3) odpady z PSZOK-u – 920,000 Mg UWAGA: Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu oferty adresy instalacji komunalnych, do których będą przekazywane odpady zgodnie z art. 6d ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2025 poz. 733 ze zm.). W przypadku braku wskazania adresów oferta podlega odrzuceniu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
2. Procedure
Procedure
Title: Przetarg nieograniczony
Internal identifier: OŚiGM.271.8.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90511200 Household-refuse collection services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services