590309-2026 - Ergebnis
Polen – Datenverarbeitung – Zamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie baz danych GESUT dla jednostek ewidencyjnych: 121013_4 Piwniczna- Zdrój-miasto, 121013_5 Piwniczna- Zdrój-wieś, 121015_2 Rytro, 121011_4 Muszyna-miasto, 121011_5 Muszyna-wieś, 121014_2 Podegrodzie, 121009_2 Łącko, 121005_2 Kamionka Wielka, 121008_2 Łabowa, 121012_2 Nawojowa, 121010_2 Łososina Dolna, 121003_2 Gródek nad Dunajcem, 121007_4 Krynica-Zdrój-miasto, 121016_4 Stary Sącz-miasto. Postępowanie zostało podzielone na jedenaście części: • część I – jednostki ewidencyjne Piwniczna Zdrój - miasto, Piwniczna Zdrój - wieś oraz Rytro: Nr części: I, Jednostki ewidencyjne: Piwniczna Zdrój - miasto, Piwniczna Zdrój - wieś oraz Rytro, Liczba operatów technicznych: 2881, 2088, 2032, Suma operatów technicznych: 7001; • część II – jednostki ewidencyjne Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś: Nr części: II, Jednostki ewidencyjne: Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś, Liczba operatów technicznych: 2293, 4404, Suma operatów technicznych: 6697; • część III – jednostka ewidencyjna Podegrodzie: Nr części: III, Jednostka ewidencyjna: Podegrodzie, Liczba operatów technicznych: 8439; • część IV – jednostka ewidencyjna Łącko: Nr części: IV, Jednostka ewidencyjna: Łącko, Liczba operatów technicznych: 8034; • część V – jednostka ewidencyjna Kamionka Wielka: Nr części: V Jednostka ewidencyjna: Kamionka Wielka, Liczba operatów technicznych: 9226; • część VI – jednostka ewidencyjna Łabowa: Nr części: VI, Jednostka ewidencyjna: Łabowa, Liczba operatów technicznych: 4738; • część VII – jednostka ewidencyjna Nawojowa: Nr części: VII, Jednostka ewidencyjna: Nawojowa, Liczba operatów technicznych: 6644; • część VIII – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna: Nr części: VIII, Jednostka ewidencyjna: Łososina Dolna, Liczba operatów technicznych 8402; • część IX – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem: Nr części: IX, Jednostka ewidencyjna: Gródek nad Dunajcem, Liczba operatów technicznych: 6678; • część X – jednostka ewidencyjna Krynica Zdrój - miasto: Nr części: X, Jednostka ewidencyjna: Krynica Zdrój - miasto, Liczba operatów technicznych: 4856; • część XI – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto: Nr części: XI, Jednostka ewidencyjna: Stary Sącz - miasto, Liczba operatów technicznych: 4757; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawarty jest w Warunkach Technicznych /WT/, stanowiących zał. nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. Zamówienie publiczne zostanie udzielone w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.7 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji, Typ projektu A. Cyfryzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w zakresie utworzenia zgodnych z obowiązującym modelem pojęciowym zbiorów danych przestrzennych w bazie EGiB. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Termin realizacji zamówienia dla poszczególnych części z podziałem na etapy: a) Część I – jednostki ewidencyjne Piwniczna Zdrój- miasto, Piwniczna Zdrój- wieś oraz Rytro termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; b) Część II – jednostki ewidencyjne Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; c) Część III – jednostka ewidencyjna Podegrodzie termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; d) Część IV – jednostka ewidencyjna Łącko termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; e) Część V – jednostka ewidencyjna Kamionka Wielka termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; f) Część VI – jednostka ewidencyjna Łabowa termin wykonania zamówienia do 270 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 200 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; g) Część VII – jednostka ewidencyjna Nawojowa termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; h) Część VIII – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; i) Część IX – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; j) Część X – jednostka ewidencyjna Krynica Zdrój - miasto termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1; k) Część XI – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1.
Vorherige Bekanntmachung431789-2026
Interne KennungZP.272.18.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych /tekst jednolity Dz. U. z 2026 r. poz. 793/, zwanej w dalszej części ogłoszenia ustawą Pzp”. UWAGA: W postępowaniu zastosowana będzie odwrócona kolejność oceny. Zamawiający przewiduje uprzednią ocenę ofert, co oznacza, że zgodnie z art. 139 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z powyższym Wykonawcy nie są zobowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 (na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia tzw. JEDZ). Zamawiający przewiduje żądanie tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnienie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w zdaniu poprzednim, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72312000 Dateneingabe, 72312100 Datenaufbereitung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część I – jednostki ewidencyjne Piwniczna Zdrój - miasto, Piwniczna Zdrój - wieś oraz Rytro
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostek ewidencyjnych: 121013_4 Piwniczna- Zdrój-miasto, 121013_5 Piwniczna- Zdrój-wieś oraz 121015_2 Rytro. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danych jednostkach ewidencyjnych: część I – jednostki ewidencyjne Piwniczna Zdrój - miasto, Piwniczna Zdrój - wieś oraz Rytro: Nr części: I, Jednostki ewidencyjne: Piwniczna Zdrój - miasto, Piwniczna Zdrój - wieś oraz Rytro, Liczba operatów technicznych: 2881, 2088, 2032, Suma operatów technicznych: 7001. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część I – jednostki ewidencyjne Piwniczna Zdrój- miasto, Piwniczna Zdrój- wieś oraz Rytro termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1.
Interne KennungCzęść I – jednostki ewidencyjne Piwniczna Zdrój - miasto, Piwniczna Zdrój - wieś oraz Rytro
LosLOT-0002
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część II – jednostki ewidencyjne Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostek ewidencyjnych: 121011_4 Muszyna-miasto oraz 121011_5 Muszyna-wieś. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danych jednostkach ewidencyjnych: część II – jednostki ewidencyjne Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś: Nr części: II, Jednostki ewidencyjne: Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś, Liczba operatów technicznych: 2293, 4404, Suma operatów technicznych: 6697. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część II – jednostki ewidencyjne Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1.
Interne KennungCzęść II – jednostki ewidencyjne Muszyna - miasto oraz Muszyna - wieś
LosLOT-0003
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część III – jednostka ewidencyjna Podegrodzie
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121014_2 Podegrodzie. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część III – jednostka ewidencyjna Podegrodzie: Nr części: III, Jednostka ewidencyjna: Podegrodzie, Liczba operatów technicznych: 8439. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część III – jednostka ewidencyjna Podegrodzie termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść III – jednostka ewidencyjna Podegrodzie
LosLOT-0004
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część IV – jednostka ewidencyjna Łącko
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121009_2 Łącko. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część IV – jednostka ewidencyjna Łącko: Nr części: IV, Jednostka ewidencyjna: Łącko, Liczba operatów technicznych: 8034. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część IV – jednostka ewidencyjna Łącko termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść IV – jednostka ewidencyjna Łącko
LosLOT-0005
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część V – jednostka ewidencyjna Kamionka Wielka
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121005_2 Kamionka Wielka. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część V – jednostka ewidencyjna Kamionka Wielka: Nr części: V Jednostka ewidencyjna: Kamionka Wielka, Liczba operatów technicznych: 9226. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część V – jednostka ewidencyjna Kamionka Wielka termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść V – jednostka ewidencyjna Kamionka Wielka
LosLOT-0006
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część VI – jednostka ewidencyjna Łabowa
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121008_2 Łabowa. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część VI – jednostka ewidencyjna Łabowa: Nr części: VI, Jednostka ewidencyjna: Łabowa, Liczba operatów technicznych: 4738. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część VI – jednostka ewidencyjna Łabowa termin wykonania zamówienia do 270 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 200 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść VI – jednostka ewidencyjna Łabowa
LosLOT-0007
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część VII – jednostka ewidencyjna Nawojowa
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121012_2 Nawojowa. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część VII – jednostka ewidencyjna Nawojowa: Nr części: VII, Jednostka ewidencyjna: Nawojowa, Liczba operatów technicznych: 6644. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część VII – jednostka ewidencyjna Nawojowa termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść VII – jednostka ewidencyjna Nawojowa
LosLOT-0008
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część VIII – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121010_2 Łososina Dolna. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część VIII – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna: Nr części: VIII, Jednostka ewidencyjna: Łososina Dolna, Liczba operatów technicznych 8402. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część VIII – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść VIII – jednostka ewidencyjna Łososina Dolna
LosLOT-0009
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część IX – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121003_2 Gródek nad Dunajcem. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część IX – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem: Nr części: IX, Jednostka ewidencyjna: Gródek nad Dunajcem, Liczba operatów technicznych: 6678. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część IX – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem termin wykonania zamówienia do 330 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 260 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść IX – jednostka ewidencyjna Gródek nad Dunajcem
LosLOT-0010
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część X – jednostka ewidencyjna Krynica Zdrój - miasto
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121007_4 Krynica-Zdrój-miasto. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część X – jednostka ewidencyjna Krynica Zdrój - miasto: Nr części: X, Jednostka ewidencyjna: Krynica Zdrój - miasto, Liczba operatów technicznych: 4856. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część X – jednostka ewidencyjna Krynica Zdrój - miasto termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść X – jednostka ewidencyjna Krynica Zdrój - miasto
LosLOT-0011
TitelZamówienie na usługi opracowania baz danych GESUT w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”. Część XI – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto
BeschreibungOPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych GESUT dla jednostki ewidencyjnej 121016_4 Stary Sącz-miasto. Informacja dotycząca liczby operatów technicznych w danej jednostki ewidencyjnej: część XI – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto: Nr części: XI, Jednostka ewidencyjna: Stary Sącz - miasto, Liczba operatów technicznych: 4757. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ nazwanym Opis przedmiotu zamówienia - Warunki Techniczne /OPZ-WT/. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Część XI – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto termin wykonania zamówienia do 310 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy: Etap 1 – do 240 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Etap 2 – do 70 dni kalendarzowych od dnia zakończenia Etapu 1;
Interne KennungCzęść XI – jednostka ewidencyjna Stary Sącz - miasto