2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie okresowej kontroli przewodów kominowych wraz z ich czyszczeniem oraz kontroli i stanu technicznego instalacji i urządzeń gazowych w nieruchomościach Skarbu Państwa położonych w obszarze działania Oddziału Terenowego Dolnośląskiego.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej kontroli przewodów kominowych wraz z ich czyszczeniem oraz kontroli i stanu technicznego instalacji i urządzeń gazowych w nieruchomościach Skarbu Państwa położonych w obszarze działania Oddziału Terenowego Dolnośląskiego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 424191-2026
Interne Kennung: 076.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90915000 Ofen- und Kaminreinigung
5. Los
Los: LOT-0001