See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych dla Powiatowego Zespołu Szpitali
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 do SWZ tj. Formularze asortymentowo-cenowe
Vorherige Bekanntmachung: 411611-2026
Interne Kennung: PZS/PN/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Mycie i dezynfekcja narzędzi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 stanowi załącznik nr 5.1 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Mycie i pielęgnacja rąk
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 stanowi załącznik nr 5.2 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Dezynfekcja rąk i ciała
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 stanowi załącznik nr 5.3 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Dezynfekcja skóry, błon śluzowych i ran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 stanowi załącznik nr 5.4 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Mycie i dezynfekcja powierzchni i wyrobów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 stanowi załącznik nr 5.5 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Gaziki do dezynfekcji skóry
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 stanowi załącznik nr 5.6 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Materiały eksploatacyjne do myjni endoskopowej i zamgławiacza
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 stanowi załącznik nr 5.7 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Płukanie ran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 stanowi załącznik nr 5.8 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Szybka dezynfekcja powierzchni
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9 stanowi załącznik nr 5.9 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Chemia profesjonalna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10 stanowi załącznik nr 5.10 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 10