See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ s MŠ A. Kubinu - modernizácia učební
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup vybavenia ZŠ s MŠ A. Kubinu 34, 917 01 Trnava, a to v súlade s požadovanou technickou špecifikáciou a obchodnými podmienkami plnenia stanovenými objednávateľom. Predmet zákazky je rozdelený na časti: 1. časť – Vybavenie na vyučovanie 2. časť - Nábytok 3. časť – Technické vybavenie v rámci modernizácie školy
Interne Kennung: 6693/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vybavenie na vyučovanie
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup vybavenia na vyučovanie pre ZŠ s MŠ A. Kubinu 34, 917 01 Trnava, a to v súlade s požadovanou technickou špecifikáciou a obchodnými podmienkami plnenia stanovenými objednávateľom.
Interne Kennung: 6693/2026_1
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Los: LOT-0002
Titel: Nábytok
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nábytku pre ZŠ s MŠ A. Kubinu 34, 917 01 Trnava, a to v súlade s požadovanou technickou špecifikáciou a obchodnými podmienkami plnenia stanovenými objednávateľom.
Interne Kennung: 6693/2026_2
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel