See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych jałowych
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.61 specyfikacja asortymentowo-cenowa
Vorherige Bekanntmachung: 208938-2026
Interne Kennung: ZP/4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednorazowe akcesoria do urodynamiki
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Sonda gastryczna
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: System do infuzji doszpikowej
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Klej tkankowy (I)
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw do otrzymywania osocza bogatopłytkowego zestaw do osocza, antykoagulant
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Akcesoria do "Versajet II"
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Sterylne kaniule ssące do ucha oraz uchwyty
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Akcesoria do "CUSA EXcel"
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Sterylne płaty silikonowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Hydrożel do endoskopowego leczenia VUR (refluks pęcherzowo-moczowodowy)
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0020
Titel: Rurki tracheostomijne z ruchomym szyldem
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.20 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0022
Titel: Dren silikonowy, cewnik balonowy, uchwyt do noży
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.22 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0027
Titel: Marker endoskopowy, prowadnik hydrofilny typu "Zebra" i pułapka
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.27 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zestaw do worka osierdziowego,zestawy moczowodowe, przyrząd do pobierania cytostatyków i cewniki do embolektomii
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.28 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Klipsy naczyniowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.29 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0031
Titel: Rurki intubacyjne zbrojone, zgłębniki do żywienia
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.31 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Żywica do ubytków czaszki
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.32 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0034
Titel: Głowice PEEK
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.34 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zgłębniki niskoprofilowe i obciążone
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.35 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Sterylna osłona na kończynę
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.36 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zestaw do nefrostomii oraz szynowania moczowodów
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.37 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0039
Titel: Zestaw do pieloplastyki
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.39 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0042
Titel: Czujniki do pomiaru rzutu serca
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.42 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Osłona na sondę USG
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.43 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Osłony na narzędzia
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.44 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Aplikator do kleju tkankowego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.45 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zestaw do pompy MRidium
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.46 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0049
Titel: Klej tkankowy (II)
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.49 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0051
Titel: Zgłębniki do żywienia kaniule do krwi i cewniki pępowinowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.51 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0053
Titel: Sonda Sengstakena
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.53 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0055
Titel: Ostrza do dermatomu Wagnera
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.55 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 55
Los: LOT-0057
Titel: Akcesoria do zabiegów bariatrycznych
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.57 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 57
Los: LOT-0059
Titel: Kleszcze chwytające typu "ząb szczura"
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.59 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pompka do napełniania balonów
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.60 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Wyroby medyczne do podawania żywienia
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.61 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 61