590336-2026 - Wettbewerb
Lettland – Diverse Nahrungsmittel – Pārtikas produktu piegāde V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, Kuldīgas Centra vidusskolai un Viduskurzemes pamatskolai-attīstības centram
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, Kuldīgas Centra vidusskolai un Viduskurzemes pamatskolai-attīstības centram
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, Kuldīgas Centra vidusskolai un Viduskurzemes pamatskolai-attīstības centram
Interne Kennung: KNP 2026/54-K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maize un maizes izstrādājumi
Los: LOT-0002
Titel: Piens un piena izstrādājumi
Los: LOT-0003
Titel: Siers
Los: LOT-0004
Titel: Cūkgaļa
Los: LOT-0005
Titel: Liellopu gaļa
Los: LOT-0006
Titel: Vistas gaļa
Los: LOT-0007
Titel: Zivju produkti
Los: LOT-0008
Titel: Bakaleja, konservi un dažādi pārtikas produkti
Los: LOT-0009
Titel: Olas
Los: LOT-0010
Titel: Dārzeņi un saknes
Los: LOT-0011
Titel: Kartupeļi
Los: LOT-0012
Titel: Augļi
Los: LOT-0013
Titel: Saldēta produkcija
Los: LOT-0014
Titel: Desas, žāvētas gaļas izstrādājumi