2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fietsstimulering Brainport Bereikbaar
Beschreibung: Brainport bereikbaar heeft de ambitie in eind 2030 dagelijks 17.500 forensen in de regio anders te laten reizen dan met de eigen auto. Deze opgave is nader uitgewerkt in de het ‘Programmaplan Brainport Bereikbaar 2025-2030’. Er is een belangrijke rol weggelegd voor de fiets en de e-bike. Door een meerjarig programma van fietsstimulering moet het fietsgebruik in samenwerking met werkgevers en gemeenten gepromoot, gestimuleerd en vergroot worden onder verschillende doelgroepen in de regio Zuidoost Brabant. De aanbestedende dienst zoekt een strategische partner die binnen ons team mede invulling geeft aan de fietsstimulering. Deze partner is verantwoordelijk voor de ontwikkeling, realisatie en inzet van diverse middelen, alsmede voor de inzet van enkele medewerkers. omvang van € 300.000 exclusief btw, per jaar.
Interne Kennung: REO 2025-0172
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: REO 2025-0172
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79342000 Servicios de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -