590371-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – RZP/PN/65/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRZP/PN/65/26 Sukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
BeschreibungSukcesywne dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Vorherige Bekanntmachung33605-2026
Interne KennungRZP/PN/65/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 1 - Odczynniki do metody PCR
BeschreibungOdczynniki do metody PCR
Interne KennungPakiet nr 1 - Odczynniki do metody PCR
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 2 - Podłoże i odczynnik do hodowli
BeschreibungPodłoże i odczynnik do hodowli
Interne KennungPakiet nr 2 - Podłoże i odczynnik do hodowli
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II
BeschreibungOdczynniki diagnostyczne II
Interne KennungPakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne II
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 4 - Odczynniki laboratoryjne i do hodowli komórkowych
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne i do hodowli komórkowych
Interne KennungPakiet nr 4 - Odczynniki laboratoryjne i do hodowli komórkowych
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 5 - Odczynniki do detekcji I
BeschreibungOdczynniki do detekcji I
Interne KennungPakiet nr 5 - Odczynniki do detekcji I
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 6 – Odczynnik do detekcji białka
BeschreibungOdczynnik do detekcji białka
Interne KennungPakiet nr 6 – Odczynnik do detekcji białka
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 7 - Zestaw diagnostyczny
BeschreibungZestaw diagnostyczny
Interne KennungPakiet nr 7 - Zestaw diagnostyczny
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 8 - Odczynniki do biologii molekularnej
BeschreibungPakiet nr 8 - Odczynniki do biologii molekularnej
Interne KennungPakiet nr 8 - Odczynniki do biologii molekularnej
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 9 - Odczynniki do detekcji II
BeschreibungOdczynniki do detekcji II
Interne KennungPakiet nr 9 - Odczynniki do detekcji II
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 10 - Wirusy
BeschreibungWirusy
Interne KennungPakiet nr 10 - Wirusy