2. Verfahren
Verfahren
Titel: Manažerské vozidlo pro PNKM
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení 1 ks osobního vozidla, a to dle technických podmínek a požadavků uvedených v Přílohách č. 2 a 3 této zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje dodání nového vozidla. Nové vozidlo je definováno v souladu s § 19 zákona č. 235/2004, o dani z přidané hodnoty, jako motorové pozemní vozidlo se zdvihovým objemem motoru větším než 48 cm3 nebo s výkonem větším než 7,2 kW, pokud bylo dodáno do 6 měsíců ode dne prvního uvedení do provozu nebo má ke dni uskutečnění dodání najeto méně než 6000 km.
Interne Kennung: VZ0257252
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy. Na základě výše uvedeného může být dodavatel, který při vyhodnocení veřejné zakázky skončil jako další v pořadí za vybraným dodavatelem, vyzván k uzavření smlouvy, a to za ceny, které uvedl ve své nabídce, a za předpokladu, že splní další požadavky stanovené v zadávací dokumentaci. Splnění těchto podmínek zadavatel vyhodnotí a vyhotoví o tomto zápis o splnění podmínek zadávací dokumentace, který bude součástí spisu veřejné zakázky. V případě, že dodavatel další v pořadí po vybraném dodavateli nepřistoupí na uzavření smlouvy dle předchozího odstavce, může být osloven další dodavatel v pořadí a tento postup může být opakován, a to až do doby, kdy budou osloveni k uzavření smlouvy všichni dodavatelé, kteří podali nabídku do veřejné zakázky.