2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - Kennisbank Participatiewet, Schuldhulpverlening en Inburgering
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens deze opdracht onderhands (enkelvoudig) te gunnen aan Wolters Kluwer B.V., zonder voorafgaande aanbesteding. Om deze keuze transparant te maken en belanghebbenden in de gelegenheid te stellen daartegen op te komen, wordt gebruikgemaakt van de procedure van vrijwillige transparantie vooraf. Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 3 jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1