590409-2026 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami na rzecz Spółki „Koleje Małopolskie” celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych z podziałem na 2 zadania
Interne KennungDZ.26.214.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungW ramach zawartej umowy na zadanie nr 1 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: miasto Kraków, miasto Nowy Sącz, powiaty: wielicki, krakowski, myślenicki, bocheński, brzeski limanowski, nowosądecki, nowotarski, proszowicki, wadowicki, suski. Maksymalna praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 9 654 708,00 wzkm
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach prawa opcji może, przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, o okres do 24 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2031 roku.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungW ramach zawartej umowy na zadanie nr 2 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: miasto Tarnów, miasto Nowy Sącz, powiaty: tarnowski, dąbrowski, nowosądecki, limanowski, brzeski, bocheński, gorlicki. Maksymalna praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 8 522 115,00 wzkm
Interne KennungZadania 2