See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych: Aquilascan WDTP-10 i iBLOW
Beschreibung: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych: Aquilascan WDTP-10 i iBLOW Zadanie nr 1: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości substancji narkotykowych: Aquilascan WDTP-10 Zadanie nr 2: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu: iBLOW
Vorherige Bekanntmachung: 441638-2026
Interne Kennung: WZPiFP-56-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych: Aquilascan WDTP-10 - ZADANIE 1
Beschreibung: Zadanie nr 1: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości substancji narkotykowych: Aquilascan WDTP-10
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług na policyjnych urządzeniach pomiarowych: iBLOW - ZADANIE 2
Beschreibung: Zadanie nr 2: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu technicznego, adiustacji i napraw urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu: iBLOW
Interne Kennung: WZPiFP-56-26 ZADANIE 2