See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opskrba električnom energijom Općine Matulji za period od dvije godine
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba električnom energijom Općine Matulji za period od dvije godine sukladno Troškovniku i Prilogu 1. Mjerna mjesta.
Interne Kennung: 65/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba električnom energijom Općine Matulji za period od dvije godine sukladno Troškovniku i Prilogu 2. Mjerna mjesta.