590460-2026 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Organizacja oraz obsługa logistyczno-techniczna dwudniowych targów edukacyjnych pn. „Festiwal Małopolska Przyszłości, zwanych dalej Targami lub Festiwalem.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja oraz obsługa logistyczno-techniczna dwudniowych targów edukacyjnych pn. „Festiwal Małopolska Przyszłości, zwanych dalej Targami lub Festiwalem.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Organizacja oraz obsługa logistyczno-techniczna dwudniowych targów edukacyjnych pn. „Festiwal Małopolska Przyszłości, zwanych dalej Targami lub Festiwalem. 2. W ramach zamówienia Wykonawca: a. Zorganizuje targi edukacyjne pn. „Festiwal - Małopolska Przyszłości” – zapewni przestrzeń wystawienniczą dla targów edukacyjnych wraz z przyległymi szatniami dla wystawców oraz przestrzenią dla doradztwa zawodowego (kariery), przygotuje (zaaranżuje) i wyposaży stoiska wystawiennicze, przygotuje pomieszczenia do dyspozycji organizatora oraz przestrzeń na organizację: sceny/podestu, recepcji, magazynów dla wystawców wraz ze wskazanym wyposażeniem, miejsce do serwowania cateringu (obiadu), punkt pierwszej pomocy, parking, wraz z zapewnieniem obsługi targów edukacyjnych, w tym m.in. recepcji, sceny, parkingu, punktu pierwszej pomocy, zapewnieni ochronę Festiwalu, przygotuje i będzie zarządzać systemem rejestracji uczestników na i podczas Festiwalu oraz na organizowane warsztaty tematyczne dla uczniów, przygotuje dokumentację fotograficzną i filmową Festiwalu. b. Zapewnieni przestrzeń wraz z obsługą techniczną na organizowane: spotkania związane z edukacją, warsztaty tematyczne oraz miejsce na warsztat Hackathon dla uczniów. c. Zapewnieni catering (obiad) dla wystawców, prowadzących warsztaty tematyczne oraz dla uczniów i opiekunów biorących udział w Hackathonie. d. Zapewni kompleksową organizację warsztatu Hackathon, odbywającego się podczas Festiwalu, dla maksymalnie 30 uczniów poprzez zapewnienie: dwóch noclegów z dwoma śniadaniami i dwoma kolacjami, opieki, transportu (tam i z powrotem) ze wskazanych przez Zamawiającego miast/lokalizacji z terenu Województwa Małopolskiego, przerwy kawowej, materiałów dydaktycznych na potrzeby realizacji zadań Hackathonu oraz ubezpieczenia. e. Stworzy grafiki/systemu identyfikacji wizualnej Festiwalu oraz przygotuje i dostarczy Zamawiającemu identyfikatory. f. Zapewnieni konferansjera/prowadzącego warsztat Hackathon. g. Zapewnieni bezpieczeństwo sanitarno - epidemiologiczne. h. Zapewnieni dostępności do wydarzenia dla osób z niepełnosprawnościami. i. Zapewnieni ubezpieczenie uczestników Festiwalu w zakresie NW na łączną kwotę min. 1 000 000 zł oraz ubezpieczenia OC na łączną kwotę min. 5 000 000 zł. j. Zgodnie z deklaracją Wykonawcy, wyrażoną w Formularzu Oferty, Wykonawca wykonana dodatkową dokumentację fotograficzną podczas Festiwalu. (Zapis ten zostanie wprowadzony do umowy jeśli Wykonawca w ofercie zadeklaruje wykonanie dodatkowej dokumentacji fotograficznej podczas Festiwalu). k. Zgodnie z deklaracją Wykonawcy, wyrażoną w Formularzu Oferty, Wykonawca wykonana dodatkowy materiał filmowy podsumowujący Festiwal. (Zapis ten zostanie wprowadzony do umowy jeśli Wykonawca w ofercie zadeklaruje wykonanie dodatkowego materiału filmowego podsumowującego Festiwal). 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz, będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Małopolska. Więcej wiem” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.28 Nauka i innowacja w małopolskich szkołach, Typ projektu: A. Tworzenie oferty edukacyjnej dla szkół i placówek oświatowych przez małopolskie instytucje popularyzujące naukę i innowacje (np. typu fablab, centra popularyzujące wiedzę i naukę), nr projektu: FEMP.06.28-IP.01-1594/24 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji usług. 8. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia podstawowego wynosi: 905 658,00 zł netto. 9. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia podstawowego kwotę: 1 204 000,00 zł brutto.
Vorherige Bekanntmachung409785-2026
Interne KennungEK-IX.272.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm.).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenInformacja o przewidywanych zamówieniach, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 1. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 2. Zamówienia będą polegały na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, zostaną udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, a całkowita ich wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia i stanowi wartość nie większą niż 987 167,22 zł. netto.