590482-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computerunterstützung und -beratung – Poskytování analytických, dokumentačních, konzultačních a vývojových prací pro platformu ESRI – ArcGIS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování analytických, dokumentačních, konzultačních a vývojových prací pro platformu ESRI – ArcGIS
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody dle ust. § 131 a násl. zákona mezi zadavatelem a více Dodavateli, kdy dílčí zakázky budou zadány postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody ve smyslu ust. § 132 odst. 3 písm. a) zákona, a to na dobu určitou. Předmětem rámcové dohody je uzavření jednotlivých dílčích smluv, jejichž předmětem bude provádění analytických, dokumentačních, konzultačních a vývojových prací (předmět dílčích zakázek dále také jen „dílo“) a bude spočívat zejména v zajištění služeb podpory provozu a rozvoje informačního systému ArcGIS, tedy: 1. Expertní podpora; 2. Analytické a konzultační práce; 3. Rozvoj informačního systému a tvorba nových aplikací; 4. Migrace, správa, údržba a aktualizace dat; 5. Školení; 6. Tvorba dokumentace; 7. Účast na jednáních s třetími stranami, nebo na projektových setkáních.
Interne Kennung063/26/OCN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení v nadlimitním režimu na uzavření rámcové dohody s více účastníky
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001