See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie badania pod nazwą „Badanie rozpoznawalności i wiedzy nt. Funduszy Europejskich w społeczeństwie polskim. Edycja 2026”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania pod nazwą „Badanie rozpoznawalności i wiedzy nt. Funduszy Europejskich w społeczeństwie polskim. Edycja 2026”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.47.2026.KK. 9. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 447598-2026
Interne Kennung: BDG-V.2611.47.2026.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie badania pod nazwą „Badanie rozpoznawalności i wiedzy nt. Funduszy Europejskich w społeczeństwie polskim. Edycja 2026”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badania pod nazwą „Badanie rozpoznawalności i wiedzy nt. Funduszy Europejskich w społeczeństwie polskim. Edycja 2026”.