590492-2026 - Ergebnis
Slowenien – Feuerwehrfahrzeuge – Popravilo gasilskega vozila za gašenje in reševanje z višin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Popravilo gasilskega vozila za gašenje in reševanje z višin
Beschreibung: Predmet javnega naročila je popravilo gasilskega vozila za gašenje in reševanje z višin. Izvajalec mora na poškodovanem vozilu izvesti vsa zahtevana popravila tako, da bo vozilo ustrezalo vsem tehničnim zahtevam in standardom, ki veljajo v EU in Republiki Sloveniji. V veljavi smiselno ostajajo vsa navodila za izdelavo ponudbe, ki so bila objavljena v odprtem postopku, ki je bil objavljen na portalu javnih naročil dne 15.2.2024 pod št. objave: JN000845/2024-EUe16/01.
Interne Kennung: 92-1/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529658