See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: vatrogasno navalno vozilo
Beschreibung: Vatrogasno navalno vozilo dvostruke kabine za gašenje strukturnih požara s mogućnošću gašenja vodom i pjenom, novo nekorišteno.
Interne Kennung: 023/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Vatrogasno navalno vozilo dvostruke kabine za gašenje strukturnih požara s mogućnošću gašenja vodom i pjenom, novo i nekorišteno