2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup licenčního práva - předplatné Microsoft 365
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění užívacích práv pro užití produktů společnosti Microsoft Corporation (dále jen „licence“) v rámci programu Microsoft Cloud Colution Provider (dále jen „CSP“), a to formou ročního předplatného. Předmětem plnění je pořízení těchto licencí: Microsoft 365 E3 (včetně Microsoft Teams) - 830 ks Microsoft 365 Planner a Project Plan 3 - 4 ks Microsoft 365 Planner Plan 1 - 2 ks Microsoft 365 Copilot - 3 ks Microsoft Visio Plan 2 - 3 ks
Interne Kennung: 26_ZAKÁZKA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001