590533-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Wykonanie naprawy okresowej P4 i P5 pojazdów kolejowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie naprawy okresowej P4 i P5 pojazdów kolejowych
BeschreibungWykonanie naprawy okresowej P4 i P5 pojazdów kolejowych
Interne Kennung4040/INZG/03231/03165/26/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1szt. podbijarki torowej CSM 09-32 nr 2758
BeschreibungZadanie nr 1 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1szt. podbijarki torowej CSM 09-32 nr 2758
Interne KennungZadanie nr 1
Menge1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1szt. dynamicznego stabilizatora toru DGS 62N nr 314
BeschreibungZadanie nr 2 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1szt. dynamicznego stabilizatora toru DGS 62N nr 314
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. uniwersalnej zgarniarki tłucznia USP 303 nr 454
BeschreibungZadanie nr 3 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. uniwersalnej zgarniarki tłucznia USP 303 nr 454
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. profilarki ławy torowiska PŁT-500A nr 50 i P4 1 szt. platformy roboczo gospodarczej PRG 45A nr 89
BeschreibungZadanie nr 4 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. profilarki ławy torowiska PŁT-500A nr 50 i P4 1 szt. platformy roboczo gospodarczej PRG 45A nr 89
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Naprawa poziomu utrzymania P4 4 szt. transporterów materiałów sypkich TMS-40.01 nr 11, nr 12, nr 13 i nr 14, i P4 1 szt. platformy załadowczej PZ.01 nr 04, oraz P4 1szt. platformy załadowczej PZ.01 nr 04, oraz P4 1szt. platformy roboczo gospodarczej PRG 44A nr 53
BeschreibungZadanie nr 5 - Naprawa poziomu utrzymania P4 4 szt. transporterów materiałów sypkich TMS-40.01 nr 11, nr 12, nr 13 i nr 14, i P4 1 szt. platformy załadowczej PZ.01 nr 04, oraz P4 1szt. platformy załadowczej PZ.01 nr 04, oraz P4 1szt. platformy roboczo gospodarczej PRG 44A nr 53
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1szt. wózka motorowego WM-15A nr 223 i P4 4szt. przyczep wózka motorowego PWM 15 nr 251, nr 512, nr 535 i nr 544
BeschreibungZadanie nr 6 - Naprawa poziomu utrzymania P4 1szt. wózka motorowego WM-15A nr 223 i P4 4szt. przyczep wózka motorowego PWM 15 nr 251, nr 512, nr 535 i nr 544
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Naprawa poziomu utrzymania P4 5 szt. wagonów platform typu 412Za i P5 16 szt. wagonów platform typu 412Za
BeschreibungZadanie nr 7 - Naprawa poziomu utrzymania P4 5 szt. wagonów platform typu 412Za i P5 16 szt. wagonów platform typu 412Za
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - Naprawa poziomu utrzymania P4 11 szt. wagonów 203Vb
BeschreibungZadanie nr 8 - Naprawa poziomu utrzymania P4 11 szt. wagonów 203Vb
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - Naprawa poziomu utrzymania P4 5 szt. wagonów 411Vb
BeschreibungZadanie nr 9 - Naprawa poziomu utrzymania P4 5 szt. wagonów 411Vb
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 - Naprawa poziomu utrzymania P4 12 szt. wagonów 443V
BeschreibungZadanie nr 10 - Naprawa poziomu utrzymania P4 12 szt. wagonów 443V
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 - Naprawa poziomu utrzymania P5 15 szt. wagonów platform typu 401Ze
BeschreibungZadanie nr 11 - Naprawa poziomu utrzymania P5 15 szt. wagonów platform typu 401Ze
Interne KennungZadanie nr 11