2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing verhardingen begraafplaatsen
Beschreibung: De aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding één opdrachtnemer te contracteren die met ingang van 1 januari 2027 verantwoordelijk is voor het uitvoeren van het onderhoud van onkruidbeheersing op verhardingen op de begraafplaatsen. Het doel is te komen tot een professionele, betrouwbare en kwalitatief hoogwaardige uitvoering van de werkzaamheden, waarbij de begraafplaatsen een verzorgde, veilige en waardige uitstraling behouden. De werkzaamheden dienen structureel, efficiënt en volgens de gestelde kwaliteitsniveaus te worden uitgevoerd, met oog voor duurzaamheid en minimale overlast voor bezoekers. Met deze overeenkomst wordt beoogd continuïteit in de uitvoering te waarborgen en een samenwerking aan te gaan met een partij die in staat is proactief bij te dragen aan kwaliteitsverbetering en optimale dienstverlening gedurende de looptijd van de opdracht. Zie aanbestedingsdocumenten. De opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van 8 onderhoudsrondes per jaar voor onkruidbeheersing op verhardingen van begraafplaatsen binnen de gemeente Zaanstad. De omvang van de werkzaamheden is gebaseerd op de huidige situatie en het verwachte onderhoudsniveau. Dit jaar wordt echter gestart met het omvormen van een deel van de paden naar asfalt. Als gevolg hiervan zal de omvang van de werkzaamheden gedurende de looptijd van de opdracht afnemen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026-429
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht betreft het uitvoeren van werkzaamheden ten behoeve van onkruidbeheersing aan de verhardingen op begraafplaatsen binnen de gemeente Zaanstad. Hieronder valt tevens het beheersen van onkruid rondom obstakels in de verharding. De werkzaamheden worden uitgevoerd in 8 onderhoudsrondes per jaar, verdeeld over 9 begraafplaatsen in Zaanstad. Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-429
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98371111 Servicios de mantenimiento de cementerios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: N.v.t.