See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analizatorów i aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych oraz zakup indywidualnych materiałów zużywalnych dla Zakładu Genetyki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dzierżawę aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych do w/w aparatów oraz zakupem indywidualnych materiałów zużywalnych, szczegółowo określonych w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: nr 2a – Formularzu asortymentowo-cenowym, 2b – Formularzu właściwości techniczno-użytkowych dla części nr 1 oraz 2c - Formularzu właściwości techniczno-użytkowych dla części nr 2, jak również świadczeniu usług serwisowych.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.64
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność ogłoszenia procedury z przyspieszonym terminem składania i otwarcia ofert wynika z braku czasu na ogłoszenie postępowania w terminie 35 dni. W związku z utworzeniem z dniem 1 października br. w strukturach szpitala nowej jednostki – Zakładu Genetyki, zaistniała konieczność ogłoszenia postępowania przetargowego w powyższym zakresie. Nowa jednostka ma zwiększyć dostępność świadczeń dla pacjentów oraz skrócić termin oczekiwania na badania genetyczne, co w przypadku leczenia nowotworów jest kluczowe, ponieważ dopiero określenie profilu genetycznego nowotworu pozwala na wdrożenie nowoczesnego leczenia. Dodatkowo szybka diagnostyka genetyczna noworodków i pacjentów z ciężkimi wadami metabolicznymi warunkuje podjęcie natychmiastowych procedur ratunkowych. Szpital nie może pozwolić sobie na brak możliwości dostaw wymaganego sprzętu oraz odczynników. Przedmiotowy asortyment wykorzystywany będzie do diagnostyki oraz leczenia pacjentów w stanach wymagających pilnych i specjalistycznych procedur medycznych, co bezpośrednio wpływa na możliwość ratowania życia i zdrowia pacjentów oraz zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa zdrowotnego. Brak niezwłocznego wszczęcia oraz przeprowadzenia postępowania skutkowałby niemożnością rozpoczęcia badań z dniem utworzenia nowej jednostki co naraziłoby pacjentów na zagrożenie zdrowia i życia. Zastosowanie standardowych terminów przewidzianych ustawą Prawo zamówień publicznych, ze względu na specyfikę zamawianego asortymentu (trudno dostępnego, wykonywanego na zamówienie np. sekwencje DNA, bądź sprowadzanego z wydłużonym terminem realizacji np. 6/8 tyg.), mogłoby doprowadzić do przerwania ciągłości badań oraz leczenia pacjentów obarczonych ciężkimi chorobami genetycznymi powodując tym samym stan zagrożenia życia i zdrowia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw odczynników do analizy metodą MLPA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do analizy metodą MLPA, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Odczynniki do diagnostyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Odczynniki do biologii molekularnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do biologii molekularnej, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Enzymy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa enzymów, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw diagnostyczny geneMAP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych geneMAP, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Odczynnik do izolacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do izolacji, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Odczynniki chemiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 7
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0008
Titel: Woda sterylna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody sterylnej, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Agaroza do elektroforezy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa agarozy do elektroforezy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Odczynniki dla pracowni genetyki cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla pracowni genetyki cz.1, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Odczynniki dla pracowni genetyki cz.2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla pracowni genetyki cz.2, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Odczynniki dla pracowni genetyki cz.3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla pracowni genetyki cz.3, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Odczynniki do immunogenetycznej selekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do immunogenetycznej selekcji, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Roztwór dezynfekcji łaźni wodnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa roztworu dezynfekcji łaźni wodnych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Stymulator podziałów komórkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stymulatora podziałów komórkowych szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Sondy reakcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sond reakcyjnych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Zestaw kapilarowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów kapilarowych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 18
Interne Kennung: 18
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0019
Titel: Odczynniki do pracowni genetyki cz.4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do pracowni genetyki cz.4, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Sondy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sond, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Specjalistyczne sondy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistyczne sondy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 21
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Diagnostyka NGS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa diagnostyka NGSy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Odczynniki niezbędne do wykonania badań NGS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników niezbędnych do wykonania badań NGSy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 23
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Zestaw odczynnikowy do ilościowego oznaczania dwuniciowego DNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynnikowego do ilościowego oznaczania dwuniciowego DNA, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 24
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Zestaw odczynników do analizy DNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do analizy DNA, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 25
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Zestaw odczynników do sekwencjonowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do sekwencjonowania szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Oligonukleotydy Katedra Genetyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oligonukleotydów Katedra Genetyki, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 27
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Stężony bufor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stężonego buforu, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 28
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Olejek immersyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa olejku immersyjnego, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 29
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Dzierżawa automatycznego zestawu do skanowania preparatów w polu jasnym oraz fluorescencji z dostawą materiałów zużywalnych (sondy)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa automatycznego zestawu do skanowania preparatów w polu jasnym oraz fluorescencji z dostawą materiałów zużywalnych (sondy), szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 30
Interne Kennung: 30
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0031
Titel: Dzierżawa skanera mikromacierzy wraz z dostawą zestawu macierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa skanera mikromacierzy wraz z dostawą zestawu macierzy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 31
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Zestaw do oceny fluorymetrycznej * kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego fluorymetrem Qubit
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do oceny fluorymetrycznej * kompatybilnego z posiadanym przez Zamawiającego fluorymetrem Qubit, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 32
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Odczynniki do biologii molekularnej LPT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do biologii molekularnej LPT, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 33
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Zestaw odczynników do analizatora kapilarnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do analizatora kapilarnego, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 34
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Oligonukleotydy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oligonukleotydów, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 35
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Odczynniki do aparatu do sekwencjonowania (NGS) * NextSeq 2000 będącym na stanie jednostki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do aparatu do sekwencjonowania (NGS) * NextSeq 2000 będącym na stanie jednostki , szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 36
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Odczynniki na panel glejaka kompatybilne z urządzeniami Illumina (Miseq i/lub NextSeq 2000)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na panel glejaka kompatybilnych z urządzeniami Illumina (Miseq i/lub NextSeq 2000), szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 37
Interne Kennung: 37