2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie dróg, chodników i placów gminnych w roku 2026 oraz całoroczne utrzymanie Rynku wraz z ciągami pieszo-jezdnymi.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn. Utrzymanie dróg, chodników i placów gminnych w roku 2026 oraz całoroczne utrzymanie Rynku wraz z ciągami pieszo-jezdnymi. 2. Zamówienie jest podzielone na pięć części: 1) Część nr 1 - Letnie i zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Chrzanowa. 2) Część nr 2 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Balin, Luszowice i Okradziejówka. 3) Część nr 3 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Płaza, Pogorzyce i Źrebce. 4) Część nr 4 - Letnie i zimowe utrzymanie chodników, parkingów i placów gminnych na terenie miasta Chrzanowa. 5) Część nr 5 - Całoroczne utrzymanie Rynku wraz z ciągami pieszo-jezdnymi. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywać będzie się w języku polskim przy użyciu Platformy: https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow. 2. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem ww. Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. 3. Do przygotowania oferty oraz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać wymogi “Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014 - od 1 lipca 2016 roku”. W przypadku wykorzystania formatu podpisu XAdES zewnętrzny. Zamawiający wymaga dołączenia odpowiedniej ilości plików tj. podpisywanych plików z danymi oraz plików podpisu w formacie XAdES. 4. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 5. Wykonawca, za pośrednictwem platformazakupowa.pl może przed upływem terminu składania ofert wycofać ofertę. Sposób dokonywania wycofania oferty zamieszczono w instrukcji zamieszczonej na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 6. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB. 7. Wsparcia technicznego w zakresie działania Platformy zakupowej udziela jej dostawca, tj. Open Nexus Sp. z o.o., ul. Bolesława Krzywoustego 3, 61-144 Poznań, nr tel. 22 101-02-02, e-mail: cwk@platformazakupowa.pl od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 8:00 –17:00.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90511300 Müllsammlung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Letnie i zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Chrzanowa.
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje: a) letnie utrzymanie dróg gminnych o długości 63,15 km na terenie miasta Chrzanowa, w zakresie i zgodzie ze standardami podanymi w opisie przedmiotu zamówienia; b) zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Chrzanowa o łącznej długości 76,27 km w rozbiciu na: standard 2 (43,77 km), standard 3 (32,50 km) oraz interwencyjnie (15,00 km). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Balin, Luszowice i Okradziejówka.
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw: Balin, Luszowice i Okradziejówka o łącznej długości 37,91 km (w tym: Balin – 22,75 km, Luszowice i Okradziejówka – 15,16 km), utrzymywanych w 3 standardzie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025 - Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw Płaza, Pogorzyce i Źrebce.
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw: Płaza, Pogorzyce i Źrebce o łącznej długości 40,78 km (w tym: Płaza – 27,69 km, Pogorzyce, Źrebce – 13,09 km), utrzymywanych w 3 standardzie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025 - Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Letnie i zimowe utrzymanie chodników, parkingów i placów gminnych na terenie miasta Chrzanowa.
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje letnie i zimowe utrzymanie chodników, parkingów i placów gminnych oraz na terenie miasta Chrzanowa na powierzchni 152 775 m2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025 - Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Los: LOT-0006
Titel: Całoroczne utrzymanie Rynku wraz z ciągami pieszo-jezdnymi.
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje całoroczne utrzymanie Rynku wraz z ciągami pieszo-jezdnymi do niego prowadzącymi na powierzchni 8540 m2 wraz z zapewnieniem stałej obsługi dla bieżącego utrzymania porządku i czystości w 2026 r. oraz utrzymanie zieleni. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025 - Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90511300 Müllsammlung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen