590565-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen von Fachärzten – specialistische jeugdhulp ADHD+
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelspecialistische jeugdhulp ADHD+
Beschreibungzie bijlage Raming € 965.000,-- per jaar op basis van historiegegevens; hieraan kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Interne Kennung2026/107/SOC/MV
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe opdracht betreft een zeer specialistische vorm van jeugdhulp die uitsluitend geleverd kan worden binnen een ziekenhuisomgeving door kinderartsen die bevoegd zijn en ingericht zijn om deze zorg te leveren. Het betreft daarmee geen reguliere zorg maar een specifieke combinatie van kindergeneeskundige expertise; ADHD-diagnostiek; medicamenteuze behandeling; monitoring van medicatie; samenwerking met huisartsen; samenwerking met jeugdartsen en samenwerking met overige ziekenhuisafdelingen. Deze ziekenhuiszorg maakt een integraal onderdeel uit van de bredere ADHD-zorgketen in de Hart van Brabant regio, waar ziekenhuizen, huisartsen en jeugdgezondheidszorg gezamenlijk samenwerken aan passende en doelmatige zorg voor jeugdigen. Raming contractwaarde ca. €965.000,- per jaar op basis van historiegegevens, hieraan kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
590565-2026 - Notificación previa de adjudicación directa
Países Bajos – Servicios de médicos especialistas – specialistische jeugdhulp ADHD+
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Títulospecialistische jeugdhulp ADHD+
Identificador interno2026/107/SOC/MV
Tipo de procedimientoNegociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 85121200 Servicios de médicos especialistas
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Clasificación adicional (cpv): 85100000 Servicios de salud