2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II – uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego”
Beschreibung: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGiB dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II – uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego”. Jednostka ewidencyjna 061507_2 Ulan-Majorat, obręb ewidencyjny 061507_2.0002 Gąsiory, 061507_2.0005 Klębów, 061507_2.0006 Kolonia Domaszewska, 061507_2.0013 Stok, 061507_2.0014 Ulan, 061507_2.0015 Ulan-Majorat. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 14 do SWZ.
Interne Kennung: IZ.272.01.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001