2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor de nieuwbouw van Sporthal Maasbree
Beschreibung: Deze uitnodiging tot aanmelding (hierna te noemen Selectieleidraad) betreft de Europese niet-openbare aanbesteding voor de nieuwbouw van de sporthal te Maasbree ten behoeve van de gemeente Peel en Maas. De nieuwbouw van de sporthal moet gerealiseerd worden door het selecteren en contracteren van een aannemer, die het werk realiseert. De aannemer is daarbij volledig verantwoordelijk voor zowel het bouwkundige als het installatietechnische deel van de opdracht. € 10.000.000,00
Interne Kennung: KQPN/2026/50
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1