See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni biurowej, budynków użytkowanych przez Centrum Informatyki Resortu Finansów w podziale na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni biurowej, budynków użytkowanych przez Centrum Informatyki Resortu Finansów z podziałem na 2 części. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części. 2.1. Część 1: świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku ‘Green Corner A’ przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa; 2.2. Część 2: świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach siedziby Zamawiającego, przy ul. Samorządowej 1, 26-601 Radom. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Vorherige Bekanntmachung: 365533-2026
Interne Kennung: PN/18/26/JEKN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni biurowej, budynków użytkowanych przez Centrum Informatyki Resortu Finansów - cz. 1
Beschreibung: Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku ‘Green Corner A’ przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Interne Kennung: PN/18/26/JEKN cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania w czystości powierzchni biurowej, budynków użytkowanych przez Centrum Informatyki Resortu Finansów - cz. 2
Beschreibung: Część 2: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania i utrzymania czystości w budynkach siedziby Zamawiającego, przy ul. Samorządowej 1, 26-601 Radom. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Interne Kennung: PN/18/26/JEKN cz. 2