2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud Duinpark
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is de Stichting Duinpark. De Stichting Duinpark is in opdracht van de Gemeente Den Helder verantwoordelijk voor beheer- en onderhoudswerkzaamheden in de openbare ruimte in het Duinpark te Den Helder. Als vorm van burgerparticipatie is voor het beheer van de openbare ruimte van het Duinpark is op 29 december 2006 de Stichting Duinpark opgericht. Alle perceeleigenaren in het Duinpark zijn verplicht deelnemer in deze Stichting. De Gemeente Den Helder treedt tijdens deze aanbesteding als penvoerder namens de Stichting Duinpark op. De Aanbestedende dienst is van plan om met één Opdrachtnemer een Overeenkomst aan te gaan voor het beheren en onderhouden van het groen in het Duinpark te Den Helder. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud gras; b. Onderhoud beplanting; c. Onderhoud halfverharding; d. Verwijderen grofvuil en zwerfafval. Ten aanzien van exacte beschrijvingen en hoeveelheden e.d. verwijzen wij naar paragraaf 2.2 van het bestek.
Interne Kennung: 535797
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beheer en onderhoud Duinpark
Identificador interno: 535797
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -